Digital clock

Sunday, 19 May 2013

WAJIB BACA!!!! senarai anjing-anjing upahan DAPig...


Senarai FB Profile ‘Red Bean Army'
ada lebih 2500 anjing-anjing upahan DAPig....
Berikut adalah SEBAHAGIAN senarai account Facebook untuk tatapan semua.

Namelink
Cky Cheonghttp://www.facebook.com/cky.cheong?ref=nf
Ben Seahhttp://www.facebook.com/ben.s.chin
吹水一族http://www.facebook.com/liew.p.loong
BlackHeart Xuanhttp://www.facebook.com/blackheart.xuan
James Wonghttp://www.facebook.com/WongKarHang
布衣客http://www.facebook.com/zhongbuyi
壮祥http://www.facebook.com/profile.php?id=100000296684451
水蓝http://www.facebook.com/yumemiyawaterlam
韦世乐https://www.facebook.com/sith.master.16
Nelson Yeaphttp://www.facebook.com/superman.nelsonyeap
Jcf Cychttp://www.facebook.com/jcf.cyc
Chuanjun Limhttp://www.facebook.com/chuanjun.lim
马棵斯 (阿歡)http://www.facebook.com/kee5707
Isaac Lee Peng Hoihttp://www.facebook.com/isaac.lee.peng.hoi
AH Kok (阿国)http://www.facebook.com/cbaobei
Eddy Ong (Turtle)http://www.facebook.com/eddyongb0310
Ufo Yong Tathttp://www.facebook.com/UFOlulu
Chong Hong Sionghttp://www.facebook.com/chong.hongsiong
Johnson Chinghttp://www.facebook.com/johnson189
Ong Wie Kiathttp://www.facebook.com/owk688
Alan Tanghttp://www.facebook.com/alan.acpower
Ruty Puahttp://www.facebook.com/ruty.pua
Doreamon Limhttp://www.facebook.com/doreamon.lim.5
Jcf Cyc IIhttp://www.facebook.com/jcf.cycii
Wei Yang Liuhttp://www.facebook.com/weiyang.liu.58
Ruby Birdie (Dieforjustin)http://www.facebook.com/rubylovepighead
Ah Chaohttp://www.facebook.com/ah.chao.7
Chia Jien (StupidJing)http://www.facebook.com/nathanlovenc
Xiao Baohttp://www.facebook.com/bao.xiao.980
Jimmy Choonghttp://www.facebook.com/jimmy90choong
Jack Tan Wiragtohttp://www.facebook.com/jacktan.wiragto
Baki Randyhttp://www.facebook.com/bAkIrAnDyyyy
Jacky Ong Shin Weihttp://www.facebook.com/jacky.shinwei
Bryan Lewhttp://www.facebook.com/si0ng
Jong Hthttp://www.facebook.com/jong.ht
Yeu Dee Kinhttp://www.facebook.com/deekin.yeu
Dee Loh (Fangdi 芳狄)http://www.facebook.com/fangdi.deeloh
Sawadee Marcohttp://www.facebook.com/marco.kueh
Kelvin Euhttp://www.facebook.com/kelvin.eu.9
MOng Ji (笔友)http://www.facebook.com/junwoh8CHONG
梁铭康http://www.facebook.com/profile.php?id=100001429260580
Dylan Tanhttp://www.facebook.com/dylan.tan.560
怨君凉介 (爱吐槽)http://www.facebook.com/love.u.944
Kenj Hinhttp://www.facebook.com/chin.f.hin
Sean Chew (周智雄)http://www.facebook.com/seanchew93
Alan Hohttp://www.facebook.com/alan.ho.94009
Holiday Kohhttp://www.facebook.com/koh.holiday
Eadweard LeCoultrehttp://www.facebook.com/eadweard.lecoultre
Ak Anghttp://www.facebook.com/ak.ang.980
Gee Pojie Pujibahhttp://www.facebook.com/gee.sham.9
Liau Yong Siang (勇翔)http://www.facebook.com/yongsiang.liau
Chew Jacky (Dhamapriya)http://www.facebook.com/chew.jacky.3
Vincent Squarehttp://www.facebook.com/vincent.square.12
Marcus Onghttp://www.facebook.com/marcuselife
Cheeyau Yaphttp://www.facebook.com/cheeyau.yap
Emily Wonghttp://www.facebook.com/emily.wong.75
Mild Sevenhttp://www.facebook.com/mild.seven.98
Jojo Chanhttp://www.facebook.com/jojo.chan.73700136
Alan Tanghttp://www.facebook.com/alan.tang.5095
Samc Chenhttp://www.facebook.com/samc.chen
Billy Chinhttp://www.facebook.com/billy.chin.52
Peter Harhttp://www.facebook.com/peter.har.7549
Michael Cheah (谢金宏)http://www.facebook.com/michaelcheahnothing1
Agnes Cheahhttp://www.facebook.com/agnes.cheah.79
Miko Leonghttp://www.facebook.com/miko.leong.94
Ken Leonghttp://www.facebook.com/leong7555
Sim Limhttp://www.facebook.com/sim.lim.16503
Cherrie Ong (Bebe)http://www.facebook.com/cherrie.ong.9
Talan Yamhttp://www.facebook.com/talan.yam88
鄧忠平http://www.facebook.com/kgpaya
Patrick CK Goh (政錁)http://www.facebook.com/patrickgck
翔 の旋律http://www.facebook.com/i.xteven
Kok Magatronhttp://www.facebook.com/kok.magatron
Nelson Tanghttp://www.facebook.com/nelsontang860530
Jeffrey Lim (林楨凇)http://www.facebook.com/jlcs930
艳李 (海艳)http://www.facebook.com/marlee.85
Jack Tohhttp://www.facebook.com/jacktoh78
christopher leehttp://www.facebook.com/christopher.lee.7731
鄧忠平http://www.facebook.com/kgpaya
Dino Chonghttp://www.facebook.com/dino.chong.7
Bao Paulhttp://www.facebook.com/bao.paul.718
Sam Chonghttp://www.facebook.com/sam.chong.37
Peter Ryanhttp://www.facebook.com/peter.ryan.56884
Mediacorp Ci Cong (Ong Ci Cong)http://www.facebook.com/mediacong
易一马http://www.facebook.com/chaiahkau
Vincent Leonghttp://www.facebook.com/vincent.leong.790
Kelvin Keeganhttp://www.facebook.com/OUTDOORKINGS
步惊云http://www.facebook.com/profile.php?id=100001404322447
Chew Jacky (Dhamapriya)http://www.facebook.com/chew.jacky.3
Huan Chon Wonghttp://www.facebook.com/kokchuan.wong.5
Jack Tan Wiragtohttp://www.facebook.com/jacktan.wiragto
Jun Huihttp://www.facebook.com/jun.hui.737
Kenny Lowhttp://www.facebook.com/low.kenny.94
Alvin Kua (柯文祥)http://www.facebook.com/alvin.kua2
Tay Seng Keehttp://www.facebook.com/tay.sengkee.1
Ethan Chewhttp://www.facebook.com/ethan.chew.921
Jiunn Ye Wang (駿業)http://www.facebook.com/JiunnYe
Efendi Sulaimanhttp://www.facebook.com/efendi.sulaiman.9
Voter Wan Abdullahhttp://www.facebook.com/VotergetVoters
Roystan Leow 廖http://www.facebook.com/roystan.leow
Henry EEhttp://www.facebook.com/henry.ee1
Keng Huei Chewhttp://www.facebook.com/kenghuei
Ng Eng Kiathttp://www.facebook.com/ngengkiat
Patrick Chong (Chin Siong)http://www.facebook.com/cyberprinx
Malcolm Guyhttp://www.facebook.com/malcolm.guy.7
Kaiye Onghttp://www.facebook.com/kaiye91
Chrisolution Powerhttp://www.facebook.com/chrisolution
Tony Eng Choon Oohttp://www.facebook.com/tony.e.oo
David Khoohttp://www.facebook.com/david.khoo.7
Keith Teohttp://www.facebook.com/keith.teo.90
Ken Limhttp://www.facebook.com/lim.waiken
David Chinhttp://www.facebook.com/david.chin.503645
Kean Soon Yaphttp://www.facebook.com/keansoon.yap
Mca Chuahttp://www.facebook.com/mca.chua.3
Alex Sumhttp://www.facebook.com/alexsum3
Shi Jie Pang (偲杰)http://www.facebook.com/shijie.pang.3
Jenny Leehttp://www.facebook.com/jennyliewlee
孔明http://www.facebook.com/zgkmsd
Lau Hon Yonghttp://www.facebook.com/lau.honyong
Daniel Senghttp://www.facebook.com/daniel.seng.52
Kevin Chirnghttp://www.facebook.com/kevin.chirng
Tan Siu Puhttp://www.facebook.com/tan.siupu
Kee Lattehttp://www.facebook.com/kee.latte
Kenson Yeohhttp://www.facebook.com/kenson1010
正子天真http://www.facebook.com/dong.dian
红豆彬 (咲咲)http://www.facebook.com/cp.aka.saki
Chong Hong Sionghttp://www.facebook.com/chong.hongsiong
AH Kok (阿国)http://www.facebook.com/cbaobei
Eddy Ong (Turtle)http://www.facebook.com/eddyongb0310
Ufo Yong Tathttp://www.facebook.com/UFOlulu
Leng Wushuanghttp://www.facebook.com/wushuang.leng
Sim Limhttps://www.facebook.com/sim.lim.16503
Sim Limhttps://www.facebook.com/sim.lim.16503
Sawadee Marco
Chong Ee Hanhttps://www.facebook.com/eehan.chong
Kok Magatronhttp://www.facebook.com/kok.magatron
Sanc Chenhttps://www.facebook.com/samc.chen
BIlly Chinhttp://www.facebook.com/kee.latte
韦世乐https://www.facebook.com/sith.master.16
韦世乐https://www.facebook.com/sith.master.16
玄武 (金碧辉煌)https://www.facebook.com/tmk3821
艳李 (海艳)https://www.facebook.com/marlee.85
Tan Jo Evenhttp://www.facebook.com/tan.even
http://www.facebook.com/angeline.su.50
https://www.facebook.com/tony.bigtree
http://www.facebook.com/eva.teh.5
https://www.facebook.com/Jasminephantagrow
https://www.facebook.com/kokchuan.wong.5
https://www.facebook.com/tanthiamguan
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000490089582
https://www.facebook.com/matou.diew
https://www.facebook.com/nykkwan
https://www.facebook.com/kenny.tung.395
https://www.facebook.com/tmk3821
https://www.facebook.com/billywai.tongseng 
https://www.facebook.com/anthony.yeoh.94
http://www.facebook.com/marlee.85https://www.facebook.com/ben.s.chin
https://www.facebook.com/tengkit.ng
https://www.facebook.com/agnes.cheah.79
https://www.facebook.com/KenJiK89
https://www.facebook.com/iron.cockerel
https://www.facebook.com/loving.peace.142
https://www.facebook.com/funkymonkey.babys.3
http://www.facebook.com/lefroid24
http://www.facebook.com/fleo.tan?ref=ts&fref=ts
https://www.facebook.com/hc.goh.14
Sea Hunterhttps://www.facebook.com/menghuat.tan.52
Julie Minajhttps://www.facebook.com/julia.minaj.50
佟宇https://www.facebook.com/maxelonkhor
Ken Mohttps://www.facebook.com/ken.mo.186
James Ho C Jhttps://www.facebook.com/james.h.cj.5
Khim Khim Khorhttps://www.facebook.com/khimkhim.khor
Alan Siewhttps://www.facebook.com/alan.siew.73
Jeff Chonghttps://www.facebook.com/ckljeff2707
Wing Jeikyhttps://www.facebook.com/wing.jeiky
Wing Jeikyhttps://www.facebook.com/wing.jeiky
Anr RThttps://www.facebook.com/andrewyeoh74
Chow Ylhttps://www.facebook.com/chow.yl.71
Lee Meng Teckhttps://www.facebook.com/lee.m.teck
Li Li Wonghttps://www.facebook.com/lili.wong.14
Koo Honghttps://www.facebook.com/koo.hong.7
Kenny Liewhttps://www.facebook.com/kenny.liew.5
YZ Tonghttps://www.facebook.com/scapegoat14th
Andrew Leehttps://www.facebook.com/lsh.andrewlee
Hong Ling Panghttps://www.facebook.com/pang.hong
Sky Liewhttp://www.facebook.com/terrenliew